Доступність посилання

ТОП новини
19 Жовтень 2018, Київ 16:02

«Укрнафта» виплатила державі 200 мільйонів гривень дивідендів – Роллінз


Найбільша нафтовидобувна компанія «Укрнафта» виплатила державі перші 200 мільйонів гривень дивідендів за 2014 рік, заявив голова правління компанії Марк Роллінз.

«Уже цього тижня виплатили частину дивідендів за 2014 рік – 200 мільйонів гривень. За 2014 рік ще виплатили не повністю, плануємо завершити до кінця цього тижня або на початку наступного», – сказав він.

27 липня акціонери «Укрнафти» обрали новим головою правління підприємства громадянина Великобританії Марка Роллінза. За його кандидатуру на зборах акціонерів проголосували 99,97% кворуму.

У березні Верховна Рада ухвалила зміни до закону про акціонерні товариства – знизила кворум для проведення загальних зборів акціонерів для всіх АТ, незалежно від їхнього виду власності, до 50% + 1 акція.

Держава володіє 50 + 1% акцій «Укрнафти», але регулярно мала труднощі з проведенням зборів акціонерів даної компанії (структури групи «Приват» Ігоря Коломойського, які контролюють 42% акцій «Укрнафти», найчастіше впливали на це). Ухвалення рішень щодо розподілу чистого прибутку і виплати дивідендів, щодо менеджменту були ускладнені.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG