Доступність посилання

ТОП новини
20 травня 2019, Київ 13:25

У Києві співробітники СБУ затримали журналістів програми «Схеми», пошкодили техніку


Команда програми «Схеми»

У Києві вранці 2 жовтня співробітники СБУ затримали журналістів програми «Схеми» – спільного проекту Радіо Свобода та телеканалу «UA:Перший». Про це повідомила керівник проекту Наталка Седлецька.

«Щойно журналіст програми «Схеми» Михайло Ткач та оператор Кирило Лазаревич під час виконання журналістських повноважень були затримані співробітниками СБУ – їх відвезли в управління на Аскольдовому провулку. З того, що відомо – застосували силу та розбили камеру. Вони досі там», – написала Седлецька у Facebook.

«Щойно на нас напали співробітники СБУ просто під воротами за адресою Аскольдів провулок, 3. Ми стояли з прес-службою з посвідченням в руках. Поламали камеру. Заламали. Сказали зізнаватися у шпигунстві», – написав у Facebook один із затриманих, Михайло Ткач.

Радіо Свобода звернулося по коментар до прес-служби СБУ. Там відповіли, що коментарі по таких питаннях дає голова прес-служби Олена Гітлянська. О 10:00 та о 10:09 її телефон не відповідав.

Близько 10:20 Радіо Свобода вдалося зв’язатися з оператором Кирилом Лазаревичем, який повідомив, що він і його колега вже на волі. Камеру разом із карткою, на якій був запис, журналістам повернули.

«Схеми» – це щотижнева телевізійна програма розслідувань та аналітики про велику політичну корупцію. У кожному випуску у прізвищах та деталях ідеться про зловживання чиновниками наданою їм владою, статки держслужбовців та конфлікт персональних інтересів із державними, кумівство, «розпил», афери та схеми.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG