Доступність посилання

ТОП новини
12 Грудень 2018, Київ 06:06

Спостерігачі ОБСЄ виявили важку техніку сепаратистів поблизу Маріуполя


Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ за допомогою безпілотного літака виявили кілька місць базування важкої техніки угруповання «ДНР» на північний схід від Маріуполя. Про це йдеться у звіті місії за 2 жовтня, оприлюдненому ввечері 3 жовтня.

«Безпілотний літальний апарат виявив, на порушення відповідних ліній відведення (зброї – ред.), два танки в контрольованому «ДНР» Мічуріному (55 кілометрів на північний схід від Маріуполя), два танки в контрольованому «ДНР» Безіменному ( 29 кілометрів на схід від Маріуполя) і 20 танків у контрольованому «ДНР» Сонцевому (61 кілометр на північний схід від Маріуполя)», – ідеться в повідомленні.

Також спостерігачі повідомляють, що відвідали п’ять місць розташування важких озброєнь української армії, які відповідають лініям відведення зброї. Вони побачили, що «частина зброї була переміщена до двох місць неподалік, одне з яких було в населеному пункті».

Одна з локацій виявлена спостерігачами порожньою. Під час попереднього приїзду спостерігачів (15 серпня) там базувалися 12 протитанкових гармат «Рапіра» калібром 100 міліметрів.

Укладені в Мінську в межах Тристоронньої контактної групи наприкінці серпня домовленості передбачають відведення важких озброєнь, а наприкінці вересня сторони домовилися також і про відведення озброєнь менших калібрів – до 100 міліметрів, а також мінометів калібром до 120 міліметрів.

Recommended

XS
SM
MD
LG