Доступність посилання

ТОП новини
20 Жовтень 2018, Київ 13:25

До 19 зросла кількість жертв авіаудару в Кундузі


Фотографія місця, куди впала бомба, оприлюднена «Лікарями без кордонів», Кундуз, Афганістан

Міжнародна благодійна організація «Лікарі без кордонів» заявляє, що в результаті нічного авіаудару в афганському місті Кундуз загинули 19 людей – 12 співробітників місії, четверо дорослих пацієнтів і троє дітей.

«Ми глибоко вражені нападом, вбивством наших співробітників і пацієнтів, яке шкодить охороні здоров’я в Кундузі», – ідеться в заяві «Лікарів без кордонів» 3 жовтня.

Під час бомбардування, як заявили в організації, у нині частково зруйнованому госпіталі було 105 пацієнтів і понад 80 зарубіжних та афганських медиків. Ця клініка в Кундузі об’єднує кілька будівель і розташована в східній частині міста, неподалік від відділення Служби розвідки Афганістану.

Представник угруповання «Талібан» Забіулла Муджахід заявив, що талібів не було в госпіталі в час бомбардувань, і звинуватив афганську розвідку, що та цілеспрямовано вдарила по закладу.

У НАТО, який надає силам безпеки Афганістану допомогу у боротьбі з бойовиками, раніше заявили, що повітряний удар міг «побічно» зачепити медичний заклад, триває розслідування.

Станом на 1 жовтня урядові війська майже відновили контроль над 300-тисячним містом Кундуз в однойменній провінції. Однак періодично тривають бої зі знешкодження бойовиків угруповання «Талібан», які можуть залишатися ще у місті. З цією метою військові США здійснили кілька повітряних ударів на підтримку урядових сил Афганістану.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG