Доступність посилання

ТОП новини

Суд у Росії продовжує слухання у справі Савченко


Надія Савченко на засіданні суду, 29 вересня 2015 року
Надія Савченко на засіданні суду, 29 вересня 2015 року

У суді Донецька Ростовської області Росії сьогодні продовжується процес над українською громадянкою, народним депутатом Надією Савченко, яку понад рік утримують у СІЗО в Росії.

Суд продовжить допитувати потерпілих і свідків звинувачення.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, перед початком сьогоднішнього засідання суддя оголосив про смерть матері загиблого журналіста Антона Волошина, у вбивстві якого російські слідчі звинувачують громадянку України.

На попередньому засіданні 1 жовтня, як повідомляв кореспондент Радіо Свобода, були допитані свідки звинувачення – Сергій Бобро і Сергій Руденко. Вони стверджують, що зустріли Надію Савченко по дорозі між Богучаром і Кантемирівкою Воронезької області Росії. За словами Бобра, жінка запитала їх, як дістатися до найближчого селища, вони запропонували підвезти. Пізніше на посту ДПС машину зупинили для перевірки документів, яких у Савченко не виявилося, в результаті її забрали.

Сама Надія Савченко через адвоката Миколу Полозова заявила, що ці двоє чоловіків мають стосунок до її викрадення.

У суді українка відмовилася визнавати свою провину у вбивстві, замаху на вбивство і незаконному перетині російського кордону, які їй інкримінують. За словами Савченко, про загибель журналістів, співробітників російського державного телебачення, на Донбасі при обстрілі влітку минулого року вона дізналася, перебуваючи в полоні сепаратистів, які пізніше вивезли її до Росії.

XS
SM
MD
LG