Доступність посилання

ТОП новини

Уряд Чехії збільшує підтримку дітям Донбасу – посол


Ілюстраційне фото (©Shutterstock)
Ілюстраційне фото (©Shutterstock)

Уряд Чехії оплатив відпочинок на осінніх канікулах для дітей із Донбасу, повідомив посол Чехії в Україні Іван Почух. За його словами, Прага оплатить відпочинок у різних регіонах України майже 500 школярам, які живуть поблизу зони воєнних дій або ж є членами родин переселенців.

«Нині ми вирішили надати фінансову підтримку дитячим таборам у Ворохті, Одесі і на Київщині, які приймуть на осінні канікули школярів з Донбасу. Там дітям буде надана психологічна допомога, вони зможуть відновити здоров’я. Для більшості дітей це будуть перші у житті мандрівки за межі Донеччини і Луганщини», – розповів Почух.

Від України участь у програмі оздоровлення дітей з Донбасу і родин переселенців беруть міжнародне об’єднання «Пласт», всеукраїнська організація «Ініціатива Е+» і благодійний фонд «Восток-SOS».

Навесні цього року МЗС Чехії організувало літній відпочинок у чеських таборах для більш як 200 дітей із родин переселенців. Від літа минулого року Чехія приймає на лікування і реабілітацію поранених українських військовослужбовців. Крім того, чеський уряд придбав для українських лікарень і військових госпіталів сучасне обладнання і медикаменти.

За словами Почуха, упродовж 2014-2015 років чеський уряд виділив на підтримку України понад чотири мільйони євро.

XS
SM
MD
LG