Доступність посилання

ТОП новини

В Україні презентували портал для молоді із визначення майбутньої професії


©Shutterstock
©Shutterstock

У п’ятницю, 9 жовтня, Програма розвитку ООН презентувала в Україні портал з безкоштовним профорієнтаційним тестом «Моя кар’єра», що має допомогти молодим людям у визначенні майбутньої професії, передає сайт Міністерства освіти та науки.

«Цей тест визначає не тільки інтереси та здібності підлітка, а також ступінь самовизначення дитини, здатність до прогнозування, здатність сприймати критику, взаємодіяти з іншими людьми та вирішувати проблеми. За результатами тесту можна визначити не лише професії, які підходять конкретній дитині найбільше, а також дізнатись чи варто, наприклад, здобувати освіту в іншому місті чи за кордоном», – йдеться в повідомленні.

З 9 жовтня молодь віком від 14 до 25 років зможе безкоштовно пройти один з найкращих світових профорієнтаційних тестів на порталі MyCareer.org.ua.

Електронна адреса порталу MyCareer.org.ua. Тут, як стверджують ініціатори, молодь віком від 14 до 25 років зможе безкоштовно пройти тест «Моя кар’єра», щоб визначити для себе орієнтири майбутнього фаху.

За даними Міносвіти, нині 52% української молоді працює не за фахом.

XS
SM
MD
LG