Доступність посилання

ТОП новини
24 Червень 2018, Київ 12:39

Сьогодні,10 жовтня, Київ приймав турнір «Сильна нація», організований Цивільним корпусом «Азов» до Дня захисника Вітчизни, який відзначатимуть 14 жовтня. Як передає кореспондент Радіо Свобода, під час турніру у кросі, бігу з перешкодами, силових вправах змагались бійці МВС, полків «Азов» і «Миротворець» Національної гвардії України, а також школярі з Києва та Харкова.

На турнірі свою майстерність також демонстрували кінологи МВС, які разом з чотирилапими «солдатами» проводили розмінування у зоні воєнних дій на Донбасі.

Як повідомили Радіо Свобода у прес-службі Цивільного корпусу «Азов», турнір «Сильна нація» єднає «старші і молодші покоління патріотів України» і покликаний пропагувати бойову звитягу Збройних сил і Національної гвардії України.

Організатори турніру мають намір розширити географію його проведення і долучити до участі у ньому як школярів у різних українських містах, так і ветеранів АТО.

Згідно з указом президента України, з минулого року Україна відзначає День Збройних сил (День захисника Вітчизни) 14 жовтня, на свято Покрови.

XS
SM
MD
LG