Доступність посилання

ТОП новини

Міненерго постачає електроенергію в Крим і «не грає в політичні ігри» – Демчишин


Володимир Демчишин
Володимир Демчишин

Постачання електроенергії до Криму продовжується, попри пошкодження однієї з опор високовольтної лінії та протести активістів, що виступають за енергетичну блокаду півострова. Про це заявив міністр енергетики України Володимир Демчишин.

За його словами, міністерство «не грає в політичні ігри».

«На сьогоднішній день є зрозуміле рішення Кабінету міністрів про постачання електроенергії в Крим, і ми це виконуємо. Є люди, які відстоюють іншу позицію, намагаються робити з цього політику. Я думаю, що це частково пов’язано з виборами», – заявив він.

«Дійсно, була пошкоджена одна опора, по ній проводяться ремонтні роботи, на сьогоднішній день роботи поки що не завершені. Але постачання в повному об'ємі здійснюється», – повідомив глава Міненерго.

Як сьогодні повідомили в компанії «Укренерго», 12 жовтня поставки електроенергії в анексований Крим здійснюється по високовольтних лініях Каховка – Джанкой і Каховка – Титан і подається меншим обсягом.

Учасники «громадянської» блокади Криму з 9 жовтня перешкоджають ремонту електроопори високовольтної лінії Джанкой-Мелітополь, пошкодженої раніше і заявляють про початок «енергетичної» блокади Криму.

Пошкодження електроопори високовольтної лінії Джанкой – Мелітополь виявили 6 жовтня на околиці села Чонгар Херсонської області.

Раніше ініціатори «громадянської» блокади Криму, яка передбачає блокування провезення товарів і продуктів на півострів, допускали в подальшому і «енергетичну» блокаду Криму. Зокрема, про це заявляв глава Меджлісу кримських татар Рефат Чубаров.

20 вересня розпочалась безстрокова акція з блокування вантажного транспорту, що прямує до Криму з продуктами і товарами, ініційована лідерами кримських татар.

XS
SM
MD
LG