Доступність посилання

ТОП новини
22 Січень 2019, Київ 18:27

Активісти і міліціонери чергують на адмінкордоні з Кримом – влада Херсонщини


Блокада на адмінкордоні з Кримом, 25 серпня 2015

У Херсонській облдержадміністрації повідомляють, що разом з учасниками «громадянської» блокади Криму на пунктах пропуску чергують 45 співробітників міліції.

«За даними УМВС України у Херсонській області, на трьох контрольних пунктах на адмінлінії з Кримом перебувають 45 працівників міліції, які контролюють ситуацію. Також тут є близько 200 учасників громадських формувань, які за час безстрокової акції блокування торгівлі з півостровом не пропустили жодної фури», – мовиться у повідомленні.

Заступник начальника Херсонської обласної міліції Ілля Ківа у коментарі Крим.Реалії повідомив, що на кожному з КПП чергують по дві оперативні групи правоохоронців.

Раніше правозахисники заявляли про часті скарги на порушення прав людини з боку воєнізованих формувань, які беруть участь у блокаді Криму. Після цього у херсонській міліції заявили, що правоохоронці посилять контроль за учасниками акції з «громадянської» блокади Криму.

20 вересня розпочалась безстрокова акція з блокування вантажного транспорту, що прямує до Криму з продуктами і товарами, ініційована лідерами кримських татар.

Ініціатори «громадянської» блокади Криму, яка передбачає блокування провезення товарів і продуктів на півострів, допускають у подальшому й «енергетичну» блокаду півострова.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG