Доступність посилання

ТОП новини
23 Січень 2019, Київ 22:57

Українські прикордонники: пасажиропотік до Криму і назад продовжує скорочуватися


Пасажиропотік до Криму і назад продовжує скорочуватися, повідомив 15 жовтня помічник голови Держприкордонслужби України Олег Слободян.

«Ситуація зберігається абсолютно спокійною, черг або яких-небудь порушень ми не фіксуємо, ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду спокійна», – заявив він.

Раніше українські прикордонники повідомляли про те, що фіксують скорочення пасажиропотоку на адміністративному кордоні з Кримом у два рази у зв’язку з громадянською акцією із блокади півострова з боку Херсонської області.

20 вересня розпочалась безстрокова акція з блокування вантажного транспорту, що прямує до Криму з продуктами і товарами, ініційована лідерами кримських татар.

Ініціатори «блокади» вважають, що українські компанії повинні припинити торговельні відносини з Кримом, оскільки територія півострова була окупована Росією. За словами організаторів акції, вони не будуть пропускати фури в Крим доти, поки не будуть виконані їхні вимоги: звільнення політв’язнів, припинення тиску на незалежні ЗМІ, безперешкодний в’їзд для міжнародних спостерігачів на територію півострова, припинення репресій щодо кримських татар.

XS
SM
MD
LG