Доступність посилання

ТОП новини

Тимчасовий виконувач обов’язків президента ФІФА перебрав посаду


Тимчасовий виконувач обов’язків президента Міжнародної федерації футболу Іса Хаяту прибув до Цюріха у Швейцарії, де працює штаб-квартира керівної футбольної організації світу, щоб перебрати посаду після того, як ФІФА тимчасово усунула від виконання посадових обов’язків президента Зеппа Блаттера.

Як повідомила ФІФА, Іса Хаяту, нині президент Конфедерації африканського футболу, зустрівся з працівниками апарату і з виконувачем обов’язків генерального секретаря організації Маркусом Катнером, щоб обговорити адміністративні питання.

За словами Хаяту, ФІФА перебуває у «безпрецедентній ситуації», але організація лишається зосередженою на процесі необхідних реформ, майбутніх виборах нового президента ФІФА і «підтримці нинішніх розслідувань» у справах про скандал із хабарництвом і корупцією.

Вибори нового президента ФІФА мають відбутися в лютому: Блаттер, переобраний улітку на цю посаду на п’ятий термін посеред корупційних скандалів у провідних футбольних об’єднаннях, уже через кілька днів після переобрання заявив, що піде у відставку в лютому. Але після того, як наприкінці вересня прокуратура Швейцарії повідомила, що кримінальне розслідування почали і проти самого Блаттера, минулого тижня комітет ФІФА з етики тимчасово усунув із посади на термін 90 днів самого президента організації, а також іще кількох чільних футбольних посадовців, серед них генерального секретаря ФІФА Жерома Валька чи президента Європейської федерації футболу Мішеля Платіні, в час, коли триває розслідування корупційних звинувачень.

XS
SM
MD
LG