Доступність посилання

ТОП новини
17 Вересень 2019, Київ 13:59

Порошенко запропонував запровадити як другу робочу мову англійську


Петро Порошенко, архівне фото

Президент України Петро Порошенко запропонував, щоб в Україні з’явилася друга робоча мова, крім української, і нею мала б бути англійська.

Цей приклад варто взяти з Києво-Могилянської академії, яка першою в Україні впровадила ці дві робочі мови, сказав голова держави, виступаючи на урочистостях із нагоди 400-ліття Києво-Могилянської академії, що нині має статус Національного університету.

Він також додав, що наступного року ініціатива Go Global має бути підтримана всіма, наводить його слова прес-служба президента.

Ця ініціатива, яку затвердила Національна рада реформ, є національною програмою вивчення та популяризації в Україні іноземних мов, у першу чергу англійської.

Петро Порошенко вже виступав на підтримку цієї ініціативи, заявляючи, зокрема, що володіння англійською мовою має стати визначальним критерієм при прийнятті на державну службу і що наступний 2016 рік буде оголошений в Україні роком англійської мови.

При цьому майже тиждень тому Міністерство освіти та науки України повідомило, що під час наступної вступної кампанії 2016 року в рамках Зовнішнього незалежного оцінювання знань буде скасоване досі обов’язкове тестування з іноземної мови.

Дивитись коментарі (2)

XS
SM
MD
LG