Доступність посилання

23 Червень 2017, Київ 04:52
Новини | Події

На Херсонщині через блокаду Криму накопичилися 30000 тонн овочів – Мінагропром


Ілюстративне фото

Сільгоспвиробники Херсонщини, які через блокаду втратили можливість реалізувати продукцію в Криму, готові збільшити поставки товарів в інші області України на 30000 тонн продукції. Про це повідомляє прес-служба міністерства аграрної промисловості і продовольства України.

«23 підприємства можуть поставити близько 30000 тонн овочевої продукції. У тому числі 4310 тонн моркви, 11400 тонн цибулі, 4740 тонн капусти , 500 тонн буряків, 750 тонн томатів 6 тисяч тонн яблук і 2-3 тисячі тонн картоплі», – заявляють у міністерстві.

За інформацією департаменту продовольства Мінагрополітики, поставки до Криму становили 10-15% усього аграрного експорту Херсонської області.

Українське міністерство заявляє, що готове підтримати херсонських товаровиробників і сприяти розширенню внутрішнього ринку збуту їхньої продукції.

20 вересня розпочалась безстрокова акція з блокування вантажного транспорту, що прямує до Криму з продуктами і товарами, ініційована лідерами кримських татар.

Ініціатори блокади вважають, що українські компанії повинні припинити торговельні відносини з Кримом, оскільки територія півострова була окупована Російською Федерацією. За словами організаторів акції, вони не будуть пропускати фури в Крим до тих пір, поки не будуть виконані їхні вимоги: звільнення політв’язнів, припинення тиску на незалежні ЗМІ, безперешкодний в’їзд для міжнародних спостерігачів на територію півострова, припинення репресій щодо кримських татар.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG