Доступність посилання

ТОП новини
17 Листопад 2018, Київ 23:40

Сепаратисти «наклали санкції» на Порошенка, Коломойського, Ложкіна і Курченка


Ватажки угруповань «ЛНР» Ігор Плотницький (л) і «ДНР» Олександр Захарченко (п), архівне фото

Ватажки сепаратистів із підтримуваних Росією незаконних збройних угруповань «ДНР» і «ЛНР» заявили, що «наклали санкції» на президента України і ще кількох підприємців різного політичного спрямування. Крім Петра Порошенка, «санкції» стосуються Ігоря Коломойського, Сергія Курченка й Бориса Ложкіна.

Обидва угруповання забороняють «підсанкційним особам» набувати майно чи здійснювати банківські та інші фінансові операції на окупованих частинах Донецької й Луганської областей.

Як повідомили сайти донецьких сепаратистів, їхній самозваний «голова» Олександр Захарченко запровадив ці «санкції» своїм «указом» іще майже тиждень тому, 13 жовтня, і вони вже «діють» із того дня. Чому про це оголосили лише нині, не уточнюють.

Відразу після цього оголошення й сайти луганських сепаратистів оприлюднили «указ» їхнього самозваного «голови» Ігоря Плотницького, що повторює донецький майже дослівно. Він датований уже 19 жовтня.

Обидва проросійські угруповання, «ДНР» і «ЛНР», визнані в Україні терористичними, а території в частинах Донеччини й Луганщини, де вони діють за підтримки Збройних сил Росії, – тимчасово окупованими.

Проти багатьох «діячів» цих угруповань запроваджені санкції Європейського союзу, а також США і низки інших країн.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG