Доступність посилання

ТОП новини

Речниця Кучми: усі підгрупи контактної групи розпочали роботу в Мінську


Представники контактної групи щодо врегулювання ситуації на Донбасі, архівне фото

У Мінську розпочали роботу всі підгрупи Тристоронньої контактної групи з вирішення ситуації на Донбасі, повідомляє прес-секретар представника України в Тристоронній контактній групі, екс-президента України Леоніда Кучми Дарина Оліфер.

«У Мінську почали роботу усі чотири підгрупи – з гуманітарних, політичних, економічних питань, а також з питань безпеки», – написала вона на своїй сторінці у Facebook.

Раніше сепаратистські сайти повідомляли, що в угрупованні «ДНР», що тимчасово контролює частину території Донецької області, очікують від запланованих на сьогодні переговорів робочих підгруп у Мінську комунікації з владою України в питанні відновлення зруйнованих територій.

На сьогодні, 20 жовтня, у Мінську заплановані переговори Тристоронньої контактної групи, а також чотирьох робочих підгруп щодо врегулювання ситуації на сході України. Які питання на перемовах сьогодні порушуватиме українська сторона, наразі не повідомляється.

Раніше в Мінську учасникам переговорів щодо врегулювання ситуації на Донбасівдалося домовитися про відведення озброєння калібру до 100 міліметрів і танків від лінії розмежування сторін на Донбасі.

XS
SM
MD
LG