Доступність посилання

ТОП новини
16 Грудень 2018, Київ 08:52

Порошенко підписав закон про перерозподіл коштів на відновлення Донбасу


Президент України Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко підписав закон «Про внесення змін до пункту 24 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України». Цей закон Верховна Рада ухвалила 6 жовтня.

Закон передбачає можливість використання залишків коштів місцевих бюджетів населених пунктів, які наразі не перебувають під контролем державної влади, на відновлення інфраструктури, житлового фонду та систем забезпечення життєдіяльності на контрольованій Україною території Донеччини та Луганщини. Ці ресурси можна буде спрямувати у вигляді субвенції обласним бюджетам двох областей.

Президент Порошенко раніше цього місяця заявив, що українська влада вже накопичила понад 10 мільярдів гривень, які може спрямувати на відновлення інфраструктури Донбасу.

«Ми це зробимо, але має бути мир, відновлення українського прапора, українського суверенітету», – додав Порошенко.

На сході України від квітня минулого року триває антитерористична операція урядових сил проти проросійських бойовиків. За цей час, за даними ООН, понад вісім тисяч людей загинули. В Україні зареєстровані понад 1,5 мільйона переселенців. Інфраструктура на Донбасі значно пошкоджена.

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG