Доступність посилання

ТОП новини

США надали Україні радіопередавачі для трансляцій на окупований Донбас


Сполучені Штати 23 жовтня надали Україні три радіопередавачі FM-діапазону, щоб збільшити можливість трансляції українських засобів інформації на окуповану частину території Донбасу. Про це йдеться в повідомленні посольства США в Україні.

«Обладнання, яке пожертвував уряд США, дозволить значно наростити потенційну аудиторію Донецького телебачення і радіо», – сказала заступник міністра інформаційної політики Тетяна Попова, яка приймала цей подарунок.

Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт висловився на підтримку зусиль України з відновлення мовлення на Донбасі.

«Сполучені Штати допомагають жителям Донбасу отримати доступ до точних, якісних новин та інформації. Ці інструменти й технології матимуть вирішальне значення для зусиль України з реагування на інформаційну війну, яку Кремль веде проти громадян України, що проживають на сході», – відзначив посол.

На частині територій Луганської та Донецької областей, захоплених проросійськими сепаратистами, протягом більш як року майже відсутня можливість отримання з ефіру інформації українських медіа.

Апаратно-студійні комплекси багатьох мовників захоплені бойовиками, на їхніх потужностях виходять в ефір сепаратистські пропагандистські теле- чи радіоканали. Також в ефірі широко представлені російські телеканали.

Українські медіа доступні в інтернеті, але частина ресурсів також блокується провайдерами.

XS
SM
MD
LG