Доступність посилання

ТОП новини
10 Грудень 2018, Київ 04:39

«Батьківщина» вимагає визнання недійсними виборів у райцентрі на Дніпропетровщині


Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» вимагає визнання недійсними виборів у райцентрі Васильківка на Дніпропетровщині, адже в бюлетені для голосування за депутатів Васильківської селищної ради не виявилося прізвища кандидата від «Батьківщини» Марії Радостєвої. Про це повідомили в обласній організації партії.

За даними партії, «про цю неприпустиму ситуацію» вже поінформували ЦВК та «інші інстанції».

«Коли ж виборці почали отримувати бюлетені для голосування, то їхньому обуренню не було меж, адже прізвища Марії Радостєвої у списках кандидатів вони не виявили», – заявила голова районної організації партії Тетяна Яковлєва.

За її даними, кандидат від партії, якої не виявилось у бюлетенях, – вчителька і раніше «жодних питань щодо її реєстрації для участі у виборах не виникало».

Як заявили у «Батьківщині», вибори до Васильківської селищної ради за відсутності у списках одного із кандидатів відповідно до закону треба визнати недійсними.

Загалом, за даними з обласної міліції, станом на 20:00 в Дніпропетровській області зафіксовано 73 порушення виборчого законодавства.

У відомстві зазначають, що всі зафіксовані порушення не вплинули на хід виборчого процесу на Дніпропетровщині, вони зареєстровані, проводиться перевірка.

Місцеві вибори в Україні проходили 25 жовтня у всіх регіонах, окрім анексованого Росією Криму та в окремих тимчасово окупованих районах Донецької та Луганської областей. Виборчі дільниці закрились о 20:00, почався підрахунок голосів.

XS
SM
MD
LG