Доступність посилання

ТОП новини
21 Жовтень 2018, Київ 12:48

Голосування в Запорізькій області пройшло у штатному режимі – «Опора»


Голосування у Запорізькій області пройшло у штатному режимі – «Опора»
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:01:05 0:00

Голосування у Запорізькій області пройшло у штатному режимі – «Опора»

Громадянська мережа «Опора» зафіксувала 40 порушень в процесі проведення виборів у Запорізькій області, повідомляє сайт організації. На думку спостерігачів, порушення, виявлені в день голосування, не матимуть суттєвого впливу на його результати.

«Хід голосування на місцевих виборах у Запорізькій області і місті Запоріжжі проходив в штатному режимі без суттєвих зловживань чи спланованих масових порушень, які б могли б мати влив на результати виборів», – зазначив координатор виборчих програм «Опори» у Запорізькій області Дмитро Арабаджиєв.

Зокрема, представники «Опори» виявили, що в місті та області через недостатню кількість виготовлених бланків протоколів спостерігачі позбавлені можливості отримання протоколів. Також зафіксовані факти агітації у день голосування.

«В області і місті Запоріжжі були присутні як на стовпах, так і місцях не відведених для агітації певні борди, інші рекламні, агітаційні листівки або наліпки. Також можна констатувати, що агітація проводилась «в полях». Особи, що представилися, що вони є агітаторами від кандидата на посаду міського голови Володимира Буряка, агітували за нього через особистий контакт з виборцями. Також відбувся ще один кричущий факт, а саме призупинення діяльності у день голосування дільничною виборчою комісією, що знаходиться у Заводському районі», – розповив спостерігач «Опори» Ярослав Храпський.

Станом на 18:30 25 жовтня органи внутрішніх справ Запорізької області повідомили про реєстрацію 27 звернень про порушення виборчого законодавства.

Місцеві вибори в Україні проходили 25 жовтня у всіх регіонах, окрім анексованого Росією Криму та в окремих тимчасово окупованих районах Донецької та Луганської областей.

XS
SM
MD
LG