Доступність посилання

ТОП новини

На виборах мера Дніпропетровська Вілкул отримав понад 37% – «Опора»


(©Shutterstock)
(©Shutterstock)

Кандидат на посаду міського голови Дніпропетровська від «Опозиційного блоку» Олександр Вілкул набрав 37,15% голосів виборців, згідно з даними паралельного підрахунку громадянської мережі «Опора» результатів голосування.

За даними «Опори», кандидат від партії «Укроп» Борис Філатов отримав 35% підтримки виборців, а кандидат від партії «Громадська сила» Загід Краснов отримав підтримку 12,04% виборців.

На виборах міського голови у Дніпропетровську за двома екзит-полами лідирує Філатов, за двома – Вілкул. Зокрема, за результатами екзит-полу компанії «Український Інститут вивчення громадської думки», Вілкул лідирує з результатом 37,3%, у Філатова – 34,5%, а за даними соціологічної компанії ФОМ – Україна, за Вілкула проголосувало 37,2% виборців, за Філатова – 34,5%.

Ще два інші екзит-поли віддають першість на виборах Борисові Філатову. За результатами дослідження компанії «СОЦИС», у Філатова 39,1%, у Вілкула – 33,1%, Краснова – 11,9%, Курячого – 5,8%.

Місцеві вибори в Україні відбулися 25 жовтня у всіх регіонах, окрім анексованого Росією Криму та окремих тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей.

Голова ЦВК Михайло Охендовський раніше повідомляв, що повторне голосування на виборах мерів великих міст територіальні виборчі комісії призначать на 15 листопада у разі, якщо не буде абсолютного переможця за підсумками голосування 25 жовтня.

Загалом у 35 містах України з населенням понад 90 тисяч вибори міських голів відбуваються за мажоритарною системою абсолютної більшості, тобто кандидати мають отримати 50% плюс один голосів виборців.

XS
SM
MD
LG