Доступність посилання

ТОП новини
18 Січень 2019, Київ 03:58

Україна та Туркменистан підписали низку міжурядових угод


Президент Туркменистану Ґурбанґули Бердімухамедов та президент України Петро Порошенко

Україна та Туркменистан підписали низку міжурядових угод, зокрема віце-прем’єр-міністр України, міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко та міністр промисловості Туркменистану підписали угоду про співробітництво в галузі промисловості між Кабінетом міністрів України та урядом Туркменистану.

«Угода укладена з метою створення взаємовигідного конкурентного середовища на ринках промислової продукції двох країн та передбачає створення міжурядової ради з промислової політики, яка аналізуватиме стан співпраці у цій сфері та вироблятиме відповідні пропозиції для поглиблення промислового співробітництва, створення сприятливих умов для інноваційного промислового розвитку економіки країн», – йдеться у повідомленні прес-служби президента України.

Уряд України та уряд Туркменістану підписали угоду про співробітництво у сфері сільського господарства. Очікується, щодокумент забезпечить взаємний обмін інформацією, досвідом та новітніми технологіями у галузі сільського господарства, зміцнить двостороннє співробітництво.

Також сторони підписали меморандум про взаєморозуміння між Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Державним комітетом Туркменистану з туризму щодо співробітництва в сфері туризму, як очікується, угода сприятиме подальшому розвитку та зміцненню співпраці в усіх напрямках внутрішнього та зовнішнього туризму.

Президент України перебуває з першим офіційним візитом у Туркменистані.

Recommended

XS
SM
MD
LG