Доступність посилання

ТОП новини
20 Травень 2018, Київ 15:27

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков оскаржує рішення суду, яким МВС зобов’язали видати львівському активісту Святославу Літинському український переклад російськомовного виступу міністра. Про це у четвер, 29 жовтня, повідомив львівський активіст.

«Вгадайте, що нам приготував на «День української мови»? На 9 листопада призначено апеляцію щодо виступів іноземною мовою пана міністра (неправомірної відмови у перекладі виступу пана міністра). Нагадаю, першу інстанцію МВС програло. І вирішило скерувати всі свої зусилля на боротьбу проти української мови», – написав Літинський на своїй сторінці у Facebook.

14 вересня Літинський домігся у суді зобов’язання МВС видати йому український переклад російськомовного виступу міністра Арсена Авакова.

Громадський активіст спершу надіслав запит у МВС із проханням надати йому оприлюднену міністром на офіційному інтернет-каналі МВС у червні й липні інформацію державною мовою. Позивач вказав, про які саме відеозаписи йдеться. Департамент зв’язків з громадськістю МВС не задовольнив його прохання, і він подав позов до суду.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG