Доступність посилання

ТОП новини

Арабські діаспори Харкова вимагали свободи і миру для палестинців


Палестинці в Харкові мітингували проти політики Ізраїлю (відео)
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:01:45 0:00

У Харкові 31 жовтня представники арабських спільнот вийшли на протестну акцію, щоб привернути увагу до, як вони стверджують, «протизаконного знищення дітей і мирного населення ізраїльськими військовими».

На думку голови палестинської діаспори Нідаля Елясталя, міжнародна спільнота пасивно ставиться до порушень прав на території, де живуть палестинці, і це призводить до «агресії та нових злочинів з боку Ізраїлю».

«Такі акції протесту ми проводимо в Києві, Харкові, європейських містах. Ми закликаємо міжнародні організації до спільних миротворчих дій з метою припинення беззаконня і військового конфлікту», – наголосив Нідаль Елясталь.

На мітинг прийшли понад 200 представників арабських діаспор – це представники Сирії, Іраку, Ірану, Лівану, Палестини, Йорданії тощо. В Харкові арабська спільнота налічує понад дві тисячі людей, зокрема 200 – це власне палестинці.

У жовтні внаслідок хвилі насильства в Ізраїлі і на Західному березі Йордану загинули вісім ізраїльтян, 47 палестинців та один араб з ізраїльським громадянством.

До спалахів насильства призвели, зокрема, чутки щодо того, що Ізраїль має намір захопити територію на Храмовій горі, де розташована мечеть Аль-Акса – третя за значенням святиня ісламського світу. Ізраїль спростовує ці наміри і звинувачує палестинців у поширенні небезпечних чуток і підбурюванні.

XS
SM
MD
LG