Доступність посилання

ТОП новини
15 Жовтень 2018, Київ 11:34

Луценко: коаліція не домовилася про дату виборів у Маріуполі та Красноармійську


Юрій Луценко

Парламентська коаліція не знайшла спільної мови щодо дати місцевих виборів у Маріуполі та Красноармійську. Про це повідомив голова фракції «Блоку Петра Порошенка» Юрій Луценко.

«Ні, коаліція, на жаль, не знайшла спільної мови по цих питаннях», – сказав він.

Він нагадав, що «Блок Петра Порошенка» і «Народний фронт» пропонують провести голосування 15 листопада, а «Батьківщина» і «Самопоміч» пропонують перенести вибори у Маріуполі та Красноармійську на наступний рік.

Напередодні президент України Петро Порошенко заявив, що очікує на на найближчому пленарному тижні Ради ухвалення рішення щодо проведення місцевих виборів в Маріуполі.

Водночас «Опозиційний блок» зареєстрував у Раді законопроект, в якому пропонує призначили вибори в Красноармійську та Маріуполі Донецької області на 15 листопада.

Місцеві вибори в Україні відбулися 25 жовтня у всіх регіонах, окрім анексованого Росією Криму та в тимчасово окупованих районах Донецької та Луганської областей. Проте уМаріуполі та Красноармійську вибори не відбулися через порушення, зокрема, через незабезпечення бюлетенями дільничних виборчих комісій.

За даними міліції, на Донеччині голосування не відбулося у Маріуполі та Красноармійську, де виборчі бюлетені не були завезені у 205 та 30 дільничних виборчих комісій. Міліція відкрила кримінальне провадження через зрив голосування на місцевих виборах у Маріуполі 25 жовтня.

У ЦВК заявили, що у Маріуполі і Красноармійську у разі необхідності перевибори можуть відбутися 15 листопада, призначення нової дати виборів – за Верховною Радою.

Recommended

XS
SM
MD
LG