Доступність посилання

ТОП новини

Суд продовжив арешт російським спецназівцям


Олександр Александров (п) і Євген Єрофеєв (архівне фото)
Олександр Александров (п) і Євген Єрофеєв (архівне фото)

Голосіївський районний суд Києва ухвалив рішення про продовження на 60 діб арешту російських військовослужбовців Олександра Александрова і Євгена Єрофеєва.

Крім того, на сьогоднішньому підготовчому засіданні датою розгляду їхньої справи по суті визначили 10 листопада.

15 жовтня колегія суддів Вищого спеціалізованого суду України визначила, що справу російських спецназівців Євгена Єрофеєва і Олександра Александрова розглядатиме Голосіївський районний суд Києва.

29 вересня цей суд продовжив арешт двох затриманих на Луганщині російських військових до 21 листопада.

Російські військові Євген Єрофеєв і Олександр Александров були затримані у травні цього року в Луганській області. Вони називають себе чинними бійцями Головного розвідувального управління (ГРУ) Генерального штабу Збройних сил Росії. Міністерство оборони Росії підтверджує, що Єрофеєв і Александров служили в армії за контрактом, але стверджує, що до моменту затримання вони звільнилися зі служби.

Наприкінці серпня головний військовий прокурор України Анатолій Матіос повідомив, що досудове розслідування щодо Євгена Єрофеєва й Олександра Александрова завершене.

У прокуратурі уточнили, що їх підозрюють в організації й участі у веденні агресивної війни чи воєнного конфлікту проти України, переміщенні поза митним контролем України зброї та боєприпасів, сприянні діяльності терористичній організації та вчиненні терористичного акту, що призвело до загибелі військовослужбовців Збройних сил України та інших тяжких наслідків.

XS
SM
MD
LG