Доступність посилання

ТОП новини
23 Травень 2018, Київ 22:10

Головний військовий прокурор України, заступник генпрокурора України Анатолій Матіос заявляє, що спробу замаху на генерального прокурора України Віктора Шокіна здійснив снайпер.

«О 21:52, перебуваючи на своєму службовому місці, генпрокурор, а також люди, ті співробітники, які перебували під час проведення наради, потрапили під обстріл снайпера, було випущено 3 кулі», – сказав Матіос.

За словами військового прокурора, особи, які обстріляли кабінет Шокіна, знали про місце його розташування в будівлі Генпрокуратури.

«Слідство переконане у тому, що стрілок та його замовник знали про розміщення речей і предметів, зокрема про місце перебування генпрокурора, тому що постріл був здійснений фактично впритул, з розрахунком на потрапляння в тулуб і голову», – зазначив він.

Матіос також припускає, що постріл могли зробити з приміщення корпорації «Укрпідшипник».

«Навпроти будівлі прокуратури розташовані кілька дуже цікавих приміщень, одним з яких є приміщення корпорації «Укрпідшипник». Подивіться в google, кому воно належить», – сказав він.

Як повідомляють ЗМІ, власниками «Укрпідшипник» є Андрій Клюєв та його брат Сергій.

Наразі ні в компанії Укрпідшипник», ні Клюєв не коментували цих заяв Матіоса.

Ввечері 2 листопада з’явилося повідомлення про обстріл робочого кабінету генерального прокурора Віктора Шокіна. Речниця СБУ повідомляла, що в цей час відбувалася нарада, ніхто не потерпів.Через обстріл Служба безпеки України відкрила кримінальне провадження за статтею про замах на життя Шокіна.

На цю ж тему:

02.11.2015
По вікнах кабінету генпрокурора Шокіна стріляли

03.11.2015
СБУ відкрила кримінальне провадження через замах на життя генпрокурора Шокіна – Гітлянська

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG