Доступність посилання

ТОП новини

На залізничному вокзалі Вашингтона відкрили виставку про Голодомор


Меморіал жертвам Голодомору в Україні 1932-33 років у Вашингтоні
Меморіал жертвам Голодомору в Україні 1932-33 років у Вашингтоні

На залізничному вокзалі ВашингтонаThe Union Stationрозмістили виставку про Голодомор в Україні, інформує медіапортал української діаспори VIDIA. Виставка стала частиною запланованих на сьогодні заходів, центральним із яких є офіційне відкриття неподалік The Union Station меморіалу жертвам Голодомору в Україні 1932-33 років.

На експозиції розміщені фотографії та інформація про Голодомор в Україні, його причини і наслідки. Повідомляється, що переглянути експозицію зможуть сотні людей, адже щодня на Union Station буває близько 32 тисячі пасажирів.

Посол України у США Валерій Чалий на своїй сторінці повідомив, що проходять останні приготування до відкриття запланованого на 14:00 за американським часом (21:00 за Києвом) монументу жертвам Голодомору в Україні на Columbus Plaza, неподалік Конгресу.

Роботи зі спорудження меморіалу жертвам Голодомору в Україні 1932-33 років завершили у серпні цього року. Автором пам’ятника є архітектор Лариса Курилас, американка українського походження. Офіційне відкриття меморіалу запланували напередодні щорічних пам’ятних заходів, які проходять у передостанню суботу листопада, коли в Україні та світі вшановують пам’ять жертв Голодоморів, у результаті яких померли мільйони людей.

XS
SM
MD
LG