Доступність посилання

ТОП новини

Клімкін обговорив Мінські домовленості з держсекретарем Фінляндії


Павло Клімкін
Павло Клімкін

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час візиту у Фінляндію зустрівся з державним секретарем Петером Стенлундом і зокрема обговорив із ним перебіг дотримання сторонами конфлікту на Донбасі Мінських домовленостей. Про це йдеться у повідомленні МЗС України.

«Було констатовано важливість дотримання режиму припинення вогню, виконання домовленостей щодо відводу озброєння та верифікації цього процесу СММ ОБСЄ, припинення з боку РФ підтримки незаконних збройних формувань, а також створення передумов для відновлення за сприяння СММ ОБСЄ повного контролю за українсько-російським кордоном», – зазначили у прес-службі відомства.

«У контексті проведення місцевих виборів в Україні фінляндська сторона наголосила на необхідності дотримання українського законодавства та загальновизнаних стандартів ОБСЄ при організації виборчого процесу в окремих регіонах Донецької та Луганської областей», – інформує МЗС.

Сторони також висловили надію на відновлення контролю України за Кримом, а також звільнення у Росії незаконно утримуваних там громадян України.

XS
SM
MD
LG