Доступність посилання

ТОП новини
22 Березень 2018, Київ 01:15

У Запоріжжі відбувся автопробіг проти впливу Ахметова на регіон


У неділю, 8 листопада, у Запоріжжі відбувся автопробіг, організований громадським рухом «Ми запорожці». У ньому взяли участь близько 30 машин. Учасники заходу проїхали з національними прапорами центральним проспектом та набережною магістраллю від площі Леніна до каскаду фонтанів «Райдуга».

Як повідомили організатори автопробігу, вони протестують проти спроб бізнесмена Ріната Ахметова посилити свій вплив у Запоріжжі через нібито «свого» кандидата на посаду мера – самовисуванця Володимира Буряка, головного інженера металургійного комбінату «Запоріжсталь».

«Буряк іде безпартійним і в той же час працює на «Запоріжсталі». «Запоріжсталь» входить до холдингу Ріната Ахметова. Запоріжжя має достатню кількість представників у політиці, активних запоріжців. Чим більше «донецьких» у політиці, тим менше запоріжців буде лишатися у політиці», – розповів один з організаторів акції Дмитро Харьков.

Володимир Буряк в інтерв’ю місцевій газеті «Індустріалка» заявляє про свій безпартійний статус, але водночас зазначає, що «його партія, перш за все – «Запоріжсталь». Кандидат також наголошує на «відкритості до діалогу з усіма, для кого інтереси Запоріжжя будуть стояти вище особистих і партійних».

15 листопада у другому турі виборів міського голови Запоріжжя змагатимуться представник пропрезидентської партії «Солідарність» Микола Фролов та самовисуванець, головний інженер комбінату «Запоріжсталь» Володимир Буряк.

Ваша думка

Показати коментарі

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG