Доступність посилання

ТОП новини
18 Листопад 2018, Київ 00:15

Під Радою проведуть мирну акцію з вимогою ухвалення законопроектів «безвізового пакету»


©Shutterstock

У вівторок, 10 листопада, громадські активісти проведуть під Верховною Радою мирну акцію з вимогою ухвалення всіх законопроектів, необхідних для лібералізації візового режиму ЄС для України, повідомляють організатори на сторінці у Facebook.

«О 10 ранку під Верховною Радою в Києві відбудеться мирна та незалежна від жодної політичної сили акція громадян України, які вимагатимуть ухвалення народними депутатами 10 законів в межах виконання Україною плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму в Україні», – йдеться в повідомленні.

Організатори наголошують, що ці закони є серед тих реформ, за які триває боротьба українців від початку Майдану і до сьогодні.

5 листопада депутати ухвалили 5 із 13 законопроектів так ваного «безвізового пакету», необхідних для лібералізації візового режиму з Європейським союзом (4 були ухвалені ще раніше).

Сьогодні, 10 листопада, депутати мають повернутися до законопроектів щодо створення Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних чи інших злочинів, щодо накладення арешту на це майно та до законопроекту щодо вдосконалення інституту спеціальної конфіскації.

Наприкінці цього тижня Україна очікує від ЄС остаточного звіту щодо виконання своїх зобов’язань про безвізовий режим.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG