Доступність посилання

ТОП новини

У російському Донецьку розпочалося нове засідання у справі Савченко


Надія Савченко
Надія Савченко

Донецький міський суд Ростовської області 12 листопада продовжує розгляд справи української громадянки, народного депутата Надії Савченко, далі виступає сторона обвинувачення.

«Засідання розпочалося. Оголошується протокол слідчого експерименту з тому 24. Вони там у бінокль дивилися, на яку відстань видимість», – написав у Twitter адвокат Савченко Марк Фейгін.

11 листопада Фейгін повідомив, що свідок обвинувачення у справі Савченко, лідер угруповання «ЛНР» Ігор Плотницький не з’явиться на засіданні суду. Захисник Савченко, однак, не вказав, чи буде Плотницький на наступних засіданнях.

Надію Савченко в Росії звинувачують у вбивстві двох співробітників російського телебачення, які торік улітку незаконно перебували під Луганськом, надаючи інформаційну підтримку збройним сепаратистам, а також у замаху на вбивство групи сепаратистів і незаконному перетині російського кордону.

Савченко та її захист звинувачення відкидають і заявляють, що на момент загибелі російських журналістів її вже захопили в полон сепаратисти, які потім примусово переправили її до Росії.

XS
SM
MD
LG