Доступність посилання

ТОП новини
13 Грудень 2018, Київ 02:06

Кримськотатарська культура потребує особливої уваги та підтримки – Княжицький


Комітет Верховної Ради з питань культури і духовності підтримає включення до державного бюджету України на 2016 рік видатків на підтримку кримськотатарської культури. Про це у четвер, 12 листопада, Крим.Реалії розповів голова парламентського комітету про питань культури і духовності Микола Княжицький.

За його словами, напередодні відбулась зустріч депутатів-членів комітету з представниками трьох міністерств, від яких залежить включення витрат на культурні програми кримських татар.

«Ми домовились, що до затвердження бюджету ми будемо постійно спілкуватися з Міністерством фінансів, Міністерством культури та Міністерством освіти, щоб ці проблеми не були забуті», – сказав він.

Княжицький додав, що поки не визначені конкретні програми і суми для їхнього фінансування. Голова комітету з питань культури і духовності наголошує, що кримські татари сьогодні потребують особливої підтримки, оскільки щодо цього народу «російська окупаційна влада здійснює етноцид».

Він також зазначив, що визнання депортації кримських татар з Криму геноцидом є першим кроком для відновлення прав цього народу на своїй землі.

14 листопада Верховна Рада ухвалила постанову про визнання депортації кримських татар 1944 року за рішенням керівництва Радянського Союзу геноцидом. Автор проекту постанови – Микола Княжицький.

Recommended

XS
SM
MD
LG