Доступність посилання

ТОП новини
24 Січень 2019, Київ 06:35

Члени Дніпропетровської ТВК звертаються до ЦВК щодо заміни голови та секретаря комісії


Члени Дніпропетровської міської ТВК ухвалили рішення про звернення до ЦВК щодо заміни голови та секретаря комісії. Рішення ухвалене в ніч з суботи на неділю, 15 листопада, на засіданні комісії.

Згідно з оприлюдненою постановою комісії, через «систематичне невиконання покладених обов’язків» головою ТВК Валентиною Панкулич та секретарем Юлією Ільїною вирішено звернутись до ЦВК з проханням про їхню заміну.

До постанови члени комісії додали акти, складені за фактами невиконання обов’язків Панкулич та Ільїною.

12 членів комісії проголосували за постанову, один – проти, двоє – утримались. Зокрема, один із членів комісії заявив, що вважає Валентину Панкулич чинним головою комісії й виступає проти формулювання «систематичне невиконання обов’язків».

Члени комісії обговорили план дій на день виборів, зокрема, домовились на 8:00 зібрати всю інформацію про відкриття дільниць і бути готовими до термінових засідань комісії.

Вони також вирішили звернутись до правоохоронних органів з проханням допомогти «в поновленні доступу до печатки» виборчої комісії.

Раніше довготерміновий спостерігач громадянської мережі «Опора» Денис Давидов поінформував, що в міській ТВК стався розкол: голова виборчої комісії Валентина Панкулич відмовилась ставити печатку на постановах комісії, а секретар Юлія Ільїна – свій підпис. Члени комісії вирішили провести засідання без них, щоб не допустити зриву другого туру виборів міського голови.

Другий тур виборів міського голови Дніпропетровська має відбутися в неділю, 15 листопада. У бюлетені залишилися два кандидати – Борис Філатов із партії «Укроп» та Олександр Вілкул із «Опозиційного блоку».

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG