Доступність посилання

ТОП новини

ЦВК: інформація про нову печатку Дніпропетровської міської ТВК не відповідає дійсності


Центральна виборча комісія заявляє, що інформація представника Комітету виборців України Станіслава Жолудєва про зобов’язання Дніпропетровської міської ТВК виготовити нову печатку комісії не відповідає дійсності.

«ЦВК не надавала дозволу Дніпропетровській міській ТВК дозволу на виготовлення додаткової печатки. Цього не може бути апріорі. Наразі для ухвалення такого рішення немає підстав», – повідомив керівник прес-служби ЦВК Костянтин Хівренко.

Раніше голова Дніпропетровської обласної організації Комітету виборців України Станіслав Жолудєв заявив, що ЦВК зобов’язала Дніпропетровську міську ТВК виготовити нову печатку комісії.

У міській виборчій комісії Дніпропетровська триває конфлікт між головою виборчкому та іншими членами щодо заміни деяких ДВК і районних комісій. Голова міськвиборчкому Валентина Панкулич відмовилась ставити печатку під ухвалами виборчої комісії, а секретар комісії Юлія Ільїна – свій підпис. Відтак міська ТВК намагається організувати свою роботу без них.

Ще вночі члени ТВК звернулися до Центрвиборчкому з проханням замінити голову та секретаря комісії, однак відповіді із ЦВК досі не отримали. На брифінгу в Києві голова ЦВК Михайло Охендовський підтвердив лише, що таке звернення було.

За даними Комітету виборців України, на повторних виборах міського голови Дніпропетровська спостерігається нижча явка виборців, аніж у першому турі: станом на 14:00, проголосувало лише 15% виборців. У КВУ спрогнозували загальний показник явки в місті в межах 40%. Водночас, за даними громадянської мережі «Опора», явка виборців у Дніпропетровську склала 35,7%.

За посаду міського голови 15 листопада на Дніпропетровщині змагаються у 5 містах – Дніпропетровську, Дніпродзержинську, Кривому Розі, Павлограді та Нікополі. Зокрема, у другому турі виборів на посаду міського голови у Дніпропетровську претендують народні депутати Олександр Вілкул («Опозиційний блок») та Борис Філатов («Укроп»).

XS
SM
MD
LG