Доступність посилання

ТОП новини

У Кривому Розі з перевагою у 800 голосів перемагає Вілкул, його опонент подає до суду


У Кривому Розі на Дніпропетровщині переможцем другого туру виборів міського голови стає представник «Опозиційного блоку», чинний міський голова Юрій Вілкул. Інформацію про це 16 листопада підтвердили в міській виборчій комісії.

За даними комісії, Юрій Вілкул, який є батьком одного з лідерів «Опозиційного блоку», екс-віце-прем’єра уряду Азарова Олександра Вілкула, набирає 50,21%, а кандидат від «Самопомочі» Юрій Милобог – 49,79%.

Як повідомили в ТВК, різниця між кандидатами склала менш ніж 800 голосів.

Опонент Вілкула на виборах Юрій Милобог уже заявив про свою незгоду з результатами виборів і про «незаконні дії ТВК».

«Підсумки першого туру, згідно з якими чинному меру Юрію Вілкулу не вдалося перемогти в один тур, оголошувалися міською виборчою комісією за 5 хвилин до 12:00 останнього відведеного законом дня для встановлення офіційних результатів. Однак цього разу комісія діяла в якомусь експрес-режимі і «призначила» мером Юрія Вілкула рано-вранці 16 листопада. Таким чином виконувалося завдання: поставити перед фактом спляче місто. При цьому не були взяті до уваги скарги про численні порушення під час виборчого процесу. Наявні скарги з 12 виборчих дільниць свідчать, що у Юрія Милобога вкрадено 4000 голосів», – заявили в штабі Юрія Милобога.

Там також поінформували про намір подання позову до суду для оскарження результатів виборів.

У неділю, 15 листопада, в Україні відбувся другий тур місцевих виборів з голосування щодо виборів міських голів Києва та ще 28 міст України (у 18 обласних центрах і 10 містах обласного значення).

Офіційні результати другого туру виборів мають оголосити не пізніше 20 листопада.

XS
SM
MD
LG