Доступність посилання

ТОП новини

У Кривому Розі мітингують проти визнання Вілкула переможцем виборів мера


У Кривому Розі біля будівлі міськради, в якій працює міська виборча комісія, відбувається мітинг проти визнання представника «Опозиційного блоку» Юрія Вілкула переможцем виборів міського голови.

Активісти тримають плакати з написами «Пане Вілкул, вихід є!», «Вілкул тягне Кривий Ріг назад», «Милобог – наш мер».

За словами учасників мітингу, вони прийшли до ТВК, аби підтримати кандидата від «Самопомочі» Юрія Милобога, який, за офіційними даними ЦВК, програв Юрієві Вілкулу всього 752 голоси, а також представників кандидата Милобога, які наразі подають скарги до ЦВК на порушення під час виборів.

У вівторок «Опозиційний блок» зробив офіційну заяву про те, що підстав для визнання результатів виборів міського голови Кривого Рогу недійсними немає.

«Прихильники кандидата від «Самопомочі» не знайшли в собі сили визнати свою поразку і вже після оголошення результатів почали знаходити порушення, нібито зроблені на користь кандидата від опозиції. Під час виборів на жодній дільничній комісії, на жодній територіальній комісії не було складено актів про порушення. І лише після оголошення результатів виборів сторона, що програла, почала фабрикувати акти», – заявили в «Опозиційному блоці».

Водночас голова обласної організації Комітету виборців України Станіслав Жолудєв у вівторок заявив, що є підстави для перерахунку результатів голосування на 4 виборчих дільницях Кривого Рогу. Він зазначив, що на цих дільницях були зафіксовані порушення.

Цього ж дня в криворізькому відділі поліції Національної поліції в Дніпропетровській області заявили, що кримінальних проваджень, пов’язаних з виборчим процесом у Кривому Розі, не порушували.

За офіційними даними, в Кривому Розі за чинного міського голову, представника «Опозиційного блоку» Юрія Вілкула проголосувало 50,21% виборців, а за його суперника, висуванця «Об'єднання «Самопоміч» Юрія Милобога – 49,79%. Різниця між кандидатами – 752 голоси.

XS
SM
MD
LG