Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 07:44

Суд у справі Савченко допитує Плотницького, але його свідчення оприлюднювати заборонив


Надія Савченко

Суд у Донецьку Ростовської області Росії, який розглядає справу громадянки України Надії Савченко, розпочав допит лідера угруповання «ЛНР» Ігоря Плотницького. Про це повідомив адвокат Савченко Марк Фейгін у своєму twitter.

При цьому Фейгін повідомив, що про допит Плотницького розповідати заборонено.

«Отже, нам заборонили переказувати показання Плотницького! Заборонили дослівно переказувати! Обвинуваченню відмовлено. Проте нас обмежують в оприлюдненні показань Плотницького», – написав він.

Перед цим сторона обвинувачення подала клопотання про заборону аудіозаписів, зв’язку з інтернетом під час допиту Плотницького.

Раніше суд вирішив провести засідання, під час якого допитуватимуть лідера угруповання «ЛНР» Ігоря Плотницького, у закритому режимі.

Клопотання про закриття процесу подала сторона обвинувачення, прокурор пояснив це тим, що Плотницький може побоюватися за життя.

Минулого тижня Плотницький підтвердив намір брати участь у суді в справі Савченко в інтерв’ю російському виданню «Комсомольська правда». На його свідченнях значною мірою будуються аргументи сторони обвинувачення.

Надію Савченко у Росії звинувачують у вбивстві двох співробітників російського телебачення, а також у замаху на вбивство групи сепаратистів і незаконному перетині російського кордону.

Савченко та її захист звинувачення відкидають і заявляють, що на момент загибелі російських журналістів її вже захопили в полон сепаратисти, які потім примусово переправили її до Росії.

Recommended

XS
SM
MD
LG