Доступність посилання

ТОП новини

Генпрокуратура просить у «Схем» копію відеозапису з утікачем Бондарчуком


Сергій Бондарчук
Сергій Бондарчук

Генеральна прокуратура України звернулася до програми журналістських розслідувань «Схеми» з проханням надати копію відеозаписів інтерв’ю з розшукуваним Інтерполом екс-очільником держкомпанії «Укрспецекспорт» Сергієм Бондарчуком, яке журналісти записали у Великій Британії.

ГПУ проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні про заволодіння державними коштами в особливо великих розмірах.

Також Генпрокуратура просить передати «інші відомості, копії документів тощо, що були отримані кореспондентами від цієї особи у 2015 році».

Журналісти програми «Схеми», спільного проекту Радіо Свобода і телеканалу «UA:Перший», записали інтерв’ю з колишнім народним депутатом і екс-очільником держкомпанії «Укрспецекспорт» Сергієм Бондарчуком у Лондоні 4 листопада.

Він без застережень призначив зустріч знімальній групі у центрі Лондона, в Гайд-парку, і запевнив: «Я ж ні від кого не ховаюся насправді».

«Ви знаєте, я не буду обговорювати питання Інтерполу, мають претензії – не мають претензій. Я знаю, що я маю законне право тут перебувати, мої відносини зі владою Великобританії абсолютно зрозумілі і прозорі, тому я маю право тут перебувати», – заявив тоді він.

Сергій Бондарчук – офіцер СБУ, бізнесмен, колишній народний депутат України, член керівництва партії Віктора Ющенка «Наша Україна» й ініціатор її розпуску. З 2005 до 2010 року Бондарчук був генеральним директором Державної компанії з імпорту й експорту продукції і послуг військового та спеціального призначення «Укрспецекспорт».

Нині правоохоронці звинувачують Бондарчука у розкраданні державного майна у особливо великих розмірах, інкримінуючи йому заволодіння державними коштами у сумі 7,5 мільйона доларів. А з червня його шукає Інтерпол.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

XS
SM
MD
LG