Доступність посилання

ТОП новини

ЦВК змінила склад міськвиборчкому в Маріуполі


Центральна виборча комісія достроково припинила повноваження деяких членів Маріупольської міської виборчої комісії. Таке рішення ухвалене28 листопада на засіданні Центрвиборчкому, яке відбулося під головуванням Михайла Охендовського.

«Достроково припинено повноваження наступних членів Маріупольської міської виборчої комісії: Кучеренка І.П., Гаврилова Д.С., Іщенко Є.П. Замість них до складу вказаної комісії включено Набережних Б.О. (призначено заступником голови Маріупольської МВК), Агєєва В.П. та Журавльову І.В», – повідомляє ЦВК.

Раніше 28 листопада під час засідання виборчої комісії у Маріуполі її тепер уже колишній член Денис Гаврилов запропонував проголосувати за визнання дій ЦВК щодо передачі бюлетенів тервиборчкомам незаконним.

Порядок денний свого засідання комісія так і не затрведила, відзначила у Facebook громадянська мережа «Опора».

Координатор кампанії громадського спостереження за місцевими виборами громадянської мережі «Опора» в Донецькій області Сергій Ткаченко відзначив, що на засіданні 28 листопада виборча комісія мала розглядати «технічні питання», і на процес виборів це ніяк не вплине.

27 листопада голова ЦВК Михайло Охендовський заявив, що Центральна виборча комісія в разі бездіяльності місцевих ТВК візьме на себе ініціативу проведення виборів у Маріуполі та Красноармійську на Донеччині. «Голосування відбудеться з вірогідністю 100%, і з такою ж вірогідністю будуть встановлені результатів виборів депутатів», – пообіцяв Охендовський.

25 жовтня голосування на місцевих виборах у Маріуполі та Красноармійську на Донеччині не відбулося. Територіальні виборчі комісії цих міст відмовилися передавати дільничним виборчим комісіям бюлетені, виготовлені у маріупольській друкарні «Приазовський робітник» через пошкодження і помилки в них.

Верховна Рада призначила місцеві вибори в Маріуполі та Красноармійську на 29 листопада.

XS
SM
MD
LG