Доступність посилання

ТОП новини
16 Січень 2019, Київ 07:27

Лідери країн прибувають у Париж для участі у кліматичній конференції ООН


©Shutterstock

У Париж у неділю прибуватимуть лідери країн світу для участі у Конференції ООН щодо змін клімату. Форум триватиме у французькій столиці з 30 листопада до 11 грудня.

Очікується, що всього у Париж у неділю й понеділок прибуде понад 140 лідерів, зокрема президент США Барак Обама, канцлер Німеччини Ангела Меркель, президент Росії Володимир Путін. Головна тема обговорення – об’єднання зусиль для сповільнення змін, спричинених глобальним потеплінням, зокрема – досягнення консенсусу щодо довготермінової стратегії з цього питання.

У неділю, 29 листопада, у Парижі запланована зустріч генерального секретаря ООН Пан Ґі Муна з президентом Франції Франсуа Олландом.

На кліматичну конференцію у Париж у неділю вирушає і президент України Петро Порошенко. Під час візиту планується низка зустрічей із керівниками держав та урядів.

На час конференції у Парижі посилять заходи безпеки – з огляду на теракти, що сталися у французькій столиці 13 листопада. Тоді внаслідок нападів радикальних ісламістів загинуло 130 людей.

XS
SM
MD
LG