Доступність посилання

ТОП новини

Аваков: Паскала не звільнять із керівництва Національної поліції


Арсен Аваков
Арсен Аваков

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявляє, що першого заступника голови Національної поліції Василя Паскала не звільнять із посади. Про це він сказав 28 листопада, відео заяви оприлюднила прес-служба МВС.

«Ні, він не буде звільнений. Ви знаєте що-небудь про Паскала? Не знаєте. Ви читаєте те, що про нього пишуть», – заявив міністр.

За словами Авакова, Паскал розслідував резонансні справи у рамках подій Революції Гідності, зокрема вбивство журналіста В’ячеслава Веремія. «Паскал – найчесніший міліціонер із усіх, кого я знаю», – зазначив Арсен Аваков. Міністр додав, що Василь Паскал був активним учасником АТО.

«Тому, хто мені каже, що Паскал – поганий, бо генерал-лейтенант, я скажу: котіться до бісової матері і зробіть хоча б щось із того, що ця людина робить у ці дні», – заявив Арсен Аваков.

Раніше цього тижня у Києві мітингували проти призначення Василя Паскала першим заступником голови Національної поліції. Громадські активісти наголошували, що Паскал мав би потрапити під дію закону про люстрацію, а також заявляли, що він міг бути причетним до переслідування учасників Революції Гідності, оскільки під час цих акцій протесту працював на керівних посадах у МВС. У МВС пізніше виступили зі спростуванням заяв активістів.

До призначення у Національну поліцію Василь Паскал був заступником міністра внутрішніх справ.

У березні програма «Схеми», спільний проект Радіо Свобода та телеканалу «UA Перший», повідомляла про те, що Василь Паскал, який на момент публікації був заступником Авакова, мав потрапити під дію закону «Про очищення влади». Паскал обіймав керівні посади в органах внутрішніх справ у період президентства Віктора Януковича, у департаменті кримінальної міліції, а пізніше – у департаменті карного розшуку.

Програма «Схеми» також звертала увагу на те, що Василя Паскала призначили на посаду у грудні 2014 року, коли закон «Про очищення влади» вже діяв.

XS
SM
MD
LG