Доступність посилання

ТОП новини
18 Січень 2019, Київ 03:32

Обама: жодна держава не має імунітету від наслідків зміни клімату


Барак Обама

Президент США Барак Обама заявляє, що зростаюча загроза зміни клімату може зробити нинішнє століття більш драматичним, ніж попереднє, і протистояти цій загрозі – спільне завдання для всіх. він сказав про це, виступаючи на кліматичному саміті ООН, що відкрився в Парижі.

«Наше розуміння того, як людина руйнує клімат, поглиблюється щодня. Із 2000 року було 14 із 15 найтепліших років за історію спостережень. І 2015-ий має стати найтеплішим з усіх. Жодна країна – велика чи мала, багата чи бідна – не має імунітету від того, що це означає», – сказав Обама.

За його словами, Сполучені Штати як найбільша економіка світу і другий за обсягами виробник промислових газів не тільки визнає свою роль у створенні проблеми глобального потепління, але й бере на себе частину відповідальності за її рішення.

Обама заявив про готовність Вашингтона запропонувати нову фінансову допомогу країнам, які опинилися в найбільш уразливій ситуації.

На саміті в Парижі, метою якого є ухвалення нової угоди з боротьби із глобальним потеплінням, беруть участь лідери близько 150 країн. Конференція відбувається в умовах надзвичайного стану, запровадженого у Франції після нападів 13 листопада, внаслідок яких загинули 130 людей.

Генеральний секретар ООН Пан Ґі Мун під час виступу заявив, що дії світової спільноти повинні бути більш активними і швидкими, якщо держави хочуть не допустити глобального потепління більше, ніж на 2 градуси Цельсія до кінця століття.

Recommended

XS
SM
MD
LG