Доступність посилання

ТОП новини

Російських студентів повернуть із Туреччини


Російські студенти, які перебувають у Туреччині за програмами академічного обміну, повернуться в Росію найближчим часом, повідомили в прес-службі Міністерства освіти і науки Росії.

За даними відомства, у Туреччині перебувають менш як сто студентів із Росії, і їх повернуть додому «у максимально стислі терміни».

Раніше сьогодні в міністерстві повідомили, що з 44 російських вишів, які співпрацюють з турецькими організаціями у сфері освіти, більшість вже зупинили контакти в односторонньому порядку.

Глава Міністерства освіти Дмитро Ліванов заявив, що російські виші отримали розпорядження припинити співпрацю з Туреччиною і скасувати заплановані поїздки в країну студентів і викладачів. Щодо турецьких студентів, які проходять навчання в Росії, обмеження не вводилися.

Відносини між Росією і Туреччиною різко погіршилися після того, як 24 листопада турецькі військово-повітряні сили збили поблизу турецько-сирійського кордону російський бомбардувальник Су-24. Анкара стверджує, що літак залетів у її повітряний простір, незважаючи на попередження. Москва заявляє, що літак був над Сирією, і запровадила санкції проти Туреччини.

XS
SM
MD
LG