Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 14:06

Україна готує позов до СОТ проти Росії щодо торговельних обмежень


Ілюстративне фото

Україна готує новий позов до Світової організації торгівлі проти Росії щодо торгових обмежень щодо продовольчої продукції, повідомила торговий представник України Наталія Микольська.

«У нас робота ведеться щодо продовольчої продукції... Різні обмеження, однак їх кваліфікація згідно з угодами СОТ подібна, тобто – досить велика доказова база. Це системні порушення, вони тривали не день і не два», – сказала вона.

Раніше міністр економічного розвитку Росії Олексій Улюкаєв повідомив, що уряд Росії вирішив запровадити продовольче ембарго щодо України з 1 січня у відповідь на санкції, що їх Київ запровадив проти Москви.

Москва в серпні 2014 року обмежила імпорт продовольчих товарів із країн, які запровадили щодо Москви санкції через анексію Криму і російську роль у конфлікті на Донбасі. До списку російських санкцій увійшли США, країни Євросоюзу, Канада, Австралія та Норвегія. Під заборону потрапили м’ясо, ковбаси, риба і морепродукти, овочі, фрукти, молочна продукція.

У серпні 2015 року ембарго було поширене на країни, що приєдналися до антиросійських санкцій, у тому числі з відтермінуванням до початку 2016-го – на Україну.

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG