Доступність посилання

ТОП новини
19 Жовтень 2018, Київ 15:55

Ахтем Сеітаблаєв знімає новий фільм про події Другої світової війни


Ахтем Сеітаблаєв

Режисер Ахтем Сеітаблаєв оголосив про початок зйомок нового фільму з робочою назвою «Її серце». В основу стрічки лягла реальна історія: в роки Другої світової війни кримська татарка Саіде Аріфова врятувала від нацистів 88 єврейських дітей.

«Мене тішить, що в українському суспільстві з’явився запит на свою історію. Я хочу торкнутися теми співіснування людей різних конфесій, переконань. Крим віддавна був багатонаціональною територією. Люди навчилися поважати одне одного, тому ще це був єдиний можливий спосіб жити разом. Сьогодні ми перебуваємо у стані війни саме через незнання про тих, хто живе поруч. У вакуум незнання можна помістити багато страху про інших», – розповідає Ахтем Сеітаблаєв.

Фільм зніматимуть у Грузії й Ізраїлі. Виконавицю головної ролі ще не називають, однак режисер каже, що до зйомок залучать кримськотатарських і німецьких акторів.

Бюджет фільму становить 31 мільйон гривень. Третину коштів надала Державна агенція з питань кіно. «Для нас це дуже позитивний сигнал. Це означає, що у цей проект вірять приватні інвестори й іноземні копродюсери», – каже голова Держкіно Пилип Іллєнко.

Прем’єру стрічки «Її серце» планують на осінь 2017 року.

XS
SM
MD
LG