Доступність посилання

ТОП новини
11 Грудень 2018, Київ 23:28

МВС: посадові оклади поліцейських вищі в 2-3 рази, аніж були в міліції


Поліція, ілюстративне фото

Розмір посадових окладів поліцейського у середньому в 2-3 рази, аніж були на аналогічних посадах в міліції, повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ України.

За повідомленням, урядова постанова №988 «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції» передбачає, що посадовий оклад поліцейського становить 1700 гривень (посадовий окладміліціонера становив 500 гривень), а оклад за спеціальним званням сержант поліції передбачено в розмірі 800 гривень (сержант міліції – 45 гривень).

Крім того, постанова передбачає запровадження надбавки за специфічні умови проходження служби в поліції у розмірідо 100 відсотків посадового окладу з урахуванням окладу за спеціальним званням та надбавки за стаж служби, яка буде виплачуватись поліцейським, які успішно пройшли атестацію.

При цьому розмір грошового забезпечення голови Національної поліції України, з урахуванням усіх основних та додаткових видів забезпечення, складатиме 98 тисяч гривень, заступників голови – в середньому 70 тисяч гривень, керівників структурних підрозділів апарату та територіальних органів Національної поліції – в середньому 30 тисяч гривень.

Головою Національної поліції України призначили Хатію Деканоїдзе, колишннього ректора поліцейської академії в Грузії та грузинського міністра освіти. Голова патрульної поліції Олександр Фацевич став заступником керівника Національної поліції України.

2 липня Верховна Рада ухвалила законопроект про національну поліцію, президент підписав цей закон 4 серпня. Відповідно до закону, до складу поліції увійдуть підрозділи кримінальної та патрульної поліції, а також органи досудового розслідування, поліція охорони, спецполіція та поліція особливого призначення.

За словами міністра внутрішніх справ України Арсен Аваков, 7 листопада міліція формально припинила існування, але перехід із міліції в поліцію не буде автоматичним, він триватиме близько півроку.

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG