Доступність посилання

ТОП новини

Мін’юст Грузії радить президентові позбавити Саакашвілі грузинського громадянства


Міхеїл Саакашвілі
Міхеїл Саакашвілі

Міністерство юстиції Грузії рекомендує президентові країни Ґіорґі Марґвелашвілі позбавити грузинського громадянства колишнього президента Міхеїла Саакашвілі. Як повідомила міністр юстиції Грузії Теа Цулукіані, такі рекомендації надіслали 3 грудня.

Наприкінці жовтня Міністерство юстиції Грузії заявило, що починає процедуру позбавлення грузинського громадянства Саакашвілі, який став громадянином України. За словами голови грузинського Мін’юсту офіційне повідомлення про те, що Саакашвілі отримав громадянство України, грузинська сторона отримала 23 жовтня.

Саакашвілі від травня працює на посаді голови Одеської обласної держадміністрації.

Згідно з українським законодавством, іноземець має припинити громадянство іншої держави, якщо хоче стати громадянином України.

Саакашвілі, який прийшов до влади у Грузії після Революції троянд у 2003 році, залишив країну в листопаді 2013 року, коли закінчився його президентський термін.

Уряд, який прийшов до влади, перемігши його партію на парламентських виборах 2012 року, звинуватив Саакашвілі у шахрайстві, зловживанні владою і організації нападу. Екс-президент Грузії всі звинувачення відкидає.

XS
SM
MD
LG