Доступність посилання

ТОП новини
26 Квітень 2019, Київ 01:15

«Prometheus» відкрив реєстрацію на онлайн-курс Гарвардського університету з програмування


Платформа дистанційної освіти «Prometheus» відкрила реєстрацію на перекладений українською мовою безкоштовний онлайн-курс Гарвардського університету CS50 «Основи програмування».

Крім того, одночасно з онлайн-курсом будуть відкриті безкоштовні групи офлайн-підготовки в провідних університетах десяти міст України: Києві, Львові, Харкові, Одесі, Дніпропетровську, Запоріжжі, Маріуполі, Миколаєві, Кривому Розі і Вінниці.

Курс CS50 Гарвардського університету вважається найкращим курсом з основ програмування в світі. У 2015 році Єльський університет відмовився від власного вступного курсу програмування для першокурсників на користь використання CS50. Станом на 2015 рік офлайн версія CS50 також є найпопулярнішим курсом за вибором в Гарвардському університеті.

Курс складається з відеолекцій викладачів Гарварду, інтерактивних завдань, що дозволять закріпити отримані знання, а також форуму, на якому студенти мають можливість поставити запитання викладачу та спілкуватися один з одним. Все, що знадобиться для участі в такому курсі, – комп’ютер і наявність доступу до мережі Інтернет.

З моменту старту ініціативи «Prometheus» у жовтні 2014 року на сайті зареєструвалося більше ніж 115 000 слухачів з більш ніж 200 населених пунктів України.

Офіційними партнерами громадського неприбуткового проекту «Prometheus» є провідні українські виші: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Києво-Могилянська академія та Український католицький університет.

Освіта з екрану. Масові онлайн-курси відтепер і в Україні
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:02:08 0:00

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG