Доступність посилання

23 Листопад 2017, Київ 00:56

У Львові відкрили резиденцію святого Миколая


У п’ятницю, 4 грудня львівський Миколай уже вдруге зустрів дітей у своєму маєтку. Резиденція розташована на висоті понад 300 метрів над рівнем моря, тому тут її вже назвали Головною.

Організатори розповідають, що ідея відкрити резиденцію святого Миколая з’явилася у 2014 році через події на сході України. Тут можна написати листа зі своїми побажаннями, залишити його на розгляд ельфові, розказати вірш Миколаєві та отримати подарунок.

«У нашій країні є дуже багато малозабезпечених дітей. Разом із партнерами ми вже другий рік поспіль створюємо свято-казку. В першу чергу це для дітей-сиріт, дітей із малозабезпечених сімей та дітей, чиї батьки загинули в АТО», – говорить один із організаторів свята Валерій Швець.

Резиденція, розташована на території парку «Знесіння», відкрита щоденно з 12:00 до 19:00. Цього року відвідати Миколая у Львові можна до 21 грудня. Минулого року тут побували понад 2 тисячі осіб.

День святого Миколая в Україні святкують за юліянським церковним календарем, і він припадає на 19 грудня. Цього дня також відзначають Міжнародний день допомоги бідним.

XS
SM
MD
LG